Про клініку «ЛДЦ Планета Здоров'я»

Про клініку «ЛДЦ Планета Здоров'я»

Центр магнітно-резонансної томографії “Планета здоров’я” пропонує свої послуги у місті Бердянськ. Ми застосовуємо новітній японський томограф на основі постійного магніта Hitachi AIRIS Vento відкритого типу, який вирізняється не тільки незмінно високою якістю та продуктивністю, але й був розроблений з урахуванням потреб клієнтів, що страждають на клаустрофобію (страх перед замкненим простором).

 МРТ діагностування, Бердянськ  МРТ діагностування, Бердянськ  МРТ діагностування, Бердянськ
 МРТ діагностування, Бердянськ  МРТ діагностування, Бердянськ  

МРТ, діагностичне апаратне обстеження, завоювало прихильність завдяки низці переваг перед іншими видами діагностики: під час процедури не застосовується опромінення, його можна проходити і дітям, і дорослим кілька разів без шкоди для здоров’я. Висока якість, точність і об’ємність зображення дозволяють виявити найнепомітніші порушення та дефекти, що має велике значення під час розробки плану лікування чи проведення операції. Інші важливі характеристики - це безболісність процедури (лише зрідка, коли необхідне застосування МРТ з контрастом, через внутрішньовенний катетер вводиться речовина) та доступність, адже томографи - обов’язкове обладнання у багатьох сучасних клініках.

На відміну від класичних трубчастих томографів закритої конфігурації цей апарат має єдину конструкцію відкритої з одного боку зміщеної стійки, що допомагає зменшити психологічну напругу під час проходження процедури. Якщо діагностику проходять діти чи літні люди, стіл томографа можна опустити для зручного доступу, а потім повернути у висхідне положення.

Загалом на томографі Hitachi AIRIS Vento проводяться наступні обстеження:

  • МРТ головного мозку, а також ангіографія
  • МРТ гіпофізу
  • МРТ усіх відділів хребта
  • МРТ м’яких тканин
  • МРТ суглобів
  • МРТ черевної порожнини
  • МРТ тазу тощо.

Немає “недостатньо важких”, “несерйозних” хвороб, які можна просто проігнорувати. Усі вони однаково потребують лікування. Дослухайтеся до свого організму! Своєчасне звернення до нашого лікувально-діагностичного центру - перший крок на шляху до одужання!